nasz zespół

Poznaj naszych Instruktorów

filip kodym

założyciel perfecto movement

„Jestem właścicielem Centrum Ruchu Perfecto Movement oraz Szkoły Pływania Perfecto Nowa Fala. Moją pasją jest trening przygotowania motorycznego. Fascynuje mnie w jak potężnym stopniu mamy, jako gatunek, możliwość podnosić swoje możliwości. 

Na Warszawskiej Woli zajmuję się podnoszeniem Waszych zdolności motorycznych a pływanie opiera się na tych samych fundamentach – wzorcach ruchowych. W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących zajęć na pływalni Nowa Fala jestem zawsze do Waszej dyspozycji”

gabriela

instruktor pływania,
koordynatorka

„W ciągu 7 lat praktyki nauczyłam pływać przeszło 200 osób i jestem z tego bardzo dumna! Jest to zarówno moja pasja jak i misja, a żywioł, jakim jest woda darzę na równi miłością i ogromnym respektem.

Co robię kiedy nie uczę pływać? Tworzę tzw. handmade, jestem wśród bliskich lub czytam!”

patrycja

instruktor pływania

Patrycja jest dobrą duszą naszej pływalni. Swoje niezastąpione podejście do małych pływaków może potwierdzić pokaźną kolekcją laurek. Patrycja sama o sobie mówi tak:

„W czasie, gdy nie prowadzę zajęć, nie opuszczam basenu i czuwam nad bezpieczeństwem jako ratownik WOPR. Kształcę się w kierunku Bezpieczeństwa wewnętrznego ze specjalizacją Kryminologiczną. W wolnej chwili lubię zatopić się w lekturze, a cały okres zimowy spędzić na lodowisku.”

łukasz

instruktor pływania

Trener Łukasz jest zdecydowanie najlepszym specjalistą w kwestii kształtowania i doskonalenia stylów pływackich. Sposób prezentacji ruchu pływackiego przez Łukasza nie pozostawia żadnych wątpliwości. A każde odstępstwo od wzorca, instruktor popiera bieżącą korektą kursanta. 

Łukasz na pytanie o swój dzień w pracy odpowiada: „Dzień jak dzień, nie różni się od innych, uczymy pływać jak zawsze”. Automat.

ZUZIA

instruktor pływania

Zuzia to specjalistka w zapoznawaniu młodych adeptów pływania z tajnikami wodnego świata.  Z naszą szkołą pływania współpracuje już prawie 2 lata i każdy kursant, po lekcji z Zuzią, wychodzi z uśmiechem i nowymi umiejętnościami.

MIKOŁAJ

instruktor pływania

Mikołaj już od pierwszych zajęć podbił serca pływaków – zarówno tych młodszych jak i starszych. Swoim przyjaznym uosobieniem potrafi przełamać największych strach przed wodą. Dodatkowo jest specjalistą w doskonaleniu stylów pływackich. Sam trenował wyczynowo pływanie, stąd możemy mieć pewność, że technika naszych kurantów po lekcjach z Mikołajem będzie mistrzowska.

success

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sed eu erat neque. Duis et sagittis mi. Nunc gravida tristique felis. Morbi aliquam eu eros ut tincidunt. Proin elementum, tellus in ullamcorper imperdiet, mi metus pharetra ante, id pharetra diam nisi a mi. 

Vestibulum facilisis justo in lorem condimentum, quis vehicula ipsum consequat. Fusce blandit efficitur metus, vitae pulvinar erat mollis et.